Velkommen til Spaniamegler1

Spaniamegler1 er Norges ledende eiendomsmegler i Costa Blanca, med hovedfokus på Costa Blanca, Costa del Sol og Costa Calida. Bla dei ned på siden for å møte vårt team!

Vi tilbyr både nybygg og bruktboliger så du som kunde kan føle dei trygg på at du får se begge deler om du kommer på visning med oss. Ønsker du å se kun nybygg, kan vi betrygge dei med at vi har kontrakt med alle seriøse utbyggere og du går ikke glipp av noen prosjekter ved å avtale visninger av nybygg med oss. Med egne ansatte som følger opp utbygger i etterkant av en reservasjon, sikrer vi at din bolig leveres i den kvaliteten du fortjener. Du får også all nødvendig hjelp til å utstyre din nye bolig med air-conditioning, hvitevarer, møbler, belysning osv. Vi har kort og godt markedets beste ettersalg-service, noe våre kunder erfarer når de flytter inn i sin nye bolig uten de feil, mangler og dårlig finish som de aller fleste dessverre opplever når de flytter inn.


Vi tilbyr dei også juridisk kvalitetssikring gjennom hele prosessen, fra du tar kontakt med kontoret i Norge, til du flytter inn i din nye bolig i Spania. Vi er en eiendomsmegler med både kunnskap om Spania og de gjeldende lover og regler. På vårt kontor i Alicante finner du dyktige eiendomsrådgivere og advokater med eiendomsrett som spesialfelt.

Etter overtakelse står vårt kontor i Alicante til din disposisjon. Her tilbyr våre advokater juridiske tjenester som f.eks testamente og selvangivelse i tillegg til at vi hjelper dei med alle små og store utfordringer du måtte støte på underveis.

For å drive profesjonelt som eiendomsmegler i Spania stilles det høye krav. Spaniamegler1 imøtekommer disse kravene, med forsikringsordninger som sørger for en trygg eiendomsoverdragelse. Vi benytter oss også utelukkende av sertifiserte advokater for å sikre våre kunder best mulig juridisk assistanse. På grunn av stor oppdragsmengde, var det nødvendig I 2016 å skille ut vår juridiske avdeling og vi etablerte Spanialegal som siden den gang har vært et adskilt profesjonelt advokatkontor. Med vårt søsterselskap Spanialegal i samme bygg, sikrer vi en kontrollert kjøpsprosess med kunden i fokus.

 

Kontoret i Spania

Odd Harald Sørhaug

CEO/Partner

+34 633 700 255

odd@spaniamegler1.no
   

 
 
 

Natalia Pushnitsa

Advokat 104240 Icam

+34 620 216 797  +34 965 225 201

natalia@spanialegal.com
   

 

Nuria Guillén

Juridisk assistent

+34 670 381 255 / 965 225 201

nuria@spanialegal.com
 


 

Alberto Ruiz

Ettermarked

+34  684 35 07 46

alberto@sunterraspain.com
   


 

Rosario Quinlan

Juridisk assistent

+34 658 687 253

rosario@spanialegal.com
 

 

 


Kontoret i Norge.


 

Knut Erik Sørhaug

Avdelingsleder Norge
 

+47 401 66 406

knut@spaniamegler1.no
  

 

 

Roar Haug

Eiendomsrådgiver

+34 635 715 182

roar@spaniamegler1.no
   




 

Jose Sabariegos

Koordinator nybygg

+34 687 380 260

jose@sunterraspain.com
  





 

Frank Peelen

Eiendomsrådgiver

+34 645 508 742

frank@sunterraspain.com
   




 

 

 

Matt Edwards

Salgssjef for UK og Irland

+34 695 843 432 

matt@sunterraspain.com




 

John Morten Lund

Eiendomsrådgiver

+34 634 426 724

john@spaniamegler1.no
    





 

 






 


Kent André Mjøsund

Eiendomsrådgiver

+47 919 22 027

kent@spaniamegler1.no
  


Når du besøker en nettside, kan serveren hvor nettsiden tilhører, lagre informasjon fra din nettleser, hovedsaklig i form av informasjonskapsler.
Denne informasjonen kan være om deg, dine instillinger på enheten du bruker, hovedsaklig så nettstedet kan fungere korrekt.